O NÁS

  Vítejte na stránkách Asociace potápečů České republiky (APPČR), respektované instituce ve světě potápěčství, která má své sídlo na adrese Anenská 812, 530 02 Pardubice v České republice. Zaměřujeme se na vzdělávání a certifikaci profesionálních potápěčů a poskytujeme nejnovější informace o rekvalifikačních kurzech, profesních kvalifikacích a právních předpisech v oblasti potápěčství. Jsme dosažitelní telefonicky na čísle 466 613 637, nebo nám můžete zaslat e-mail na info@appcr.cz.

  Jsme hrdí na naši akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro vzdělávací program „Potápěč pracovní“. Naši učitelé a instruktoři, jako je Miloslav Haták a Josef Dvořáček, pomáhají formovat budoucí generace kvalifikovaných potápěčů. Tým v čele s naším předsedou Jaroslavem Knotkem (tel.+420602710750, e-mail: knotekjaroslav@psprofi.cz), místopředsedou Petrem Andrtem (tel.+420602441679, e-mail: dive@psvos.cz) a tajemníkem Josefem Dvořáčkem (tel.+420603234379, e-mail: kp.pardubice@seznam.cz), se neustále snaží poskytovat podporu a vedení na vaší potápěčské cestě.

  Ve spolupráci s organizacemi jako jsou hygienická stanice a inspektorát, se naše asociace snaží zajistit bezpečné a hygienické podmínky pro všechny naše členy a instruktory. Bez ohledu na to, zda jste zkušený potápěč nebo začátečník, APPČR je zde, aby vám poskytla podporu a vedení na vaší potápěčské cestě. Vítáme nové členy a těšíme se na spolupráci s vámi v budoucnosti.

  PROFESIONALITA
  KOMUNIKACE
  DŮVĚRA